Targi Ekosfera Mateczny

Wiarygodne
ul. Łagiewnicka 48 30-417 Kraków

Targi Ekosfera Mateczny

Targi Ekosfera Mateczny to nowe i wyjątkowe miejsce na mapie Krakowa. Producenci, rolnicy i firmy z branży EKO zamknięci pod jednym dachem i czekający na świadomych Klientów co sobotę od 8 do 15.

Dlaczego warto u Nas robić zakupy? Znajdą Państwo u nas certyfikowane, ekologiczne produkty, z całej Polski. Na przygotowanych przez nas stoiskach pojawiają się wystawcy, którzy oferują między innymi tradycyjnie wędzone wędliny, sery i nabiał domowej roboty, warzywa i owoce wolne od chemii i pestycydów, miody z małopolskich pasiek, chleby na naturalnych zakwasach i wiele, wiele innych. Ponadto na terenie Targów znajduje się małym foodcort, gdzie można zjeść coś na ciepło, a na parkingu z kolei towarzyszą nam foodtrucki z dobrym i ciekawym jedzeniem.

Nasz ekobazar zlokalizowany jest praktycznie w centrum miasta na ulicy Łagwiewnickiej 48. Posiadamy duży parking na którym bez problemów zmieścimy wszystkich Klientów. Stoiska naszych wystawców rozmieszczone są w dużej 400 metrowej industrialnej hali sprzedażowej, która w zimie jest oczywiście ogrzewana. Miejsce jest przyjazne dzieciom – do środka można wjechać wózkiem. Możecie się również u nas pojawić ze swoim czworonogiem. W środku posiadamy oczywiście węzeł sanitarny oraz niezbędne zaplecze techniczne.

Otwarcie

Udogodnienia
Brak
Tagi
Brak
4.3
0
Opinie

Doskonale

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o